NOVINKA!

Nutriční ambulance má nově v nabídce smlouvu se Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda (kód 209). Pro všechny klienty jsou poskytovány služby Nutriční ambulance ZDARMA (v rámci limitů daných pojišťovnou).

Oxidativní stres a karotenoidy

Každý den jsme vystaveni oxidativnímu stresu, který vzniká účinkem volných radikálů. Tyto radikály vznikají během různých metabolických pochodů v našem těle (přirozeně) nebo vznikají jako následek negativního působení vnějších faktorů (kouření, znečištěné ovzduší…). Naše tělo má proti těmto radikálům velmi účinný obranný mechanismus tzv. antioxidanty. Mezi tyto látky patří například beta – karoten, lykopen a lutein (pigmentové, barevné látky) tzn. karotenoidy, které doplňujeme v rámci naší pestré stravy. Ne vždy však jsme schopni efektivně a účelně doplnit potřebné množství karotenoidů. Jak se vlastně dozvíme, zdali jich máme dostatek nebo jestli vitamíny, které užíváme dobře fungují. Právě použití biofotonického skeneru nám dá odpověď na naše otázky.

Pharmanex biofotonický skener je jedinečný nástroj, který neinvazivně měří hodnotu karotenoidů v kožní tkáni za použití dlouho uznávaných vědeckých poznatků Ramanovy spektroskopie. Jednoduchým umístěním vaší dlaně před nízkoenergetický zdroj modrého světla skeneru získáte během několika vteřin údaje o hladině karotenoidů ve vaší kůži (SCS). Tato hodnota ukazuje zdali máme v těle dostatek antioxidantů, které nám pomáhají zajistit správné fungovaní našich obranných mechanismů v těle.

Škála měření výsledků

NOVINKA!

Nutriční ambulance má nově smlouvu s Vojenskou zdravotní pojišťovnou (201). Pro všechny klienty, kteří využijí služeb ambulance jsou poskytovány ZDARMA (v rámci limitů daných pojišťovnou).

VÁNOČNÍ VOUCHERY PRO VAŠE BLÍZKÉ NA :

  • relaxační masáž
  • lymfatickou masáž
  • nutriční poradenství

Stačí jen zavolat 724 705 839 /napsat na info@nutricniambulance.cz a domluvit se pro koho bude voucher vystaven a na jakou částku. Následně bude voucher zaslán na vámi uvedenou adresu. Platba za voucher je převodem na účet před odesláním .